Telefon
WhatsApp
Mail

Tedarikçi ve üretici firmaların DMO kataloğuna ürün başvurusunda istenilen evrakları ve dosya hazırlama ve takip işlemlerini yaparak DMO ile gerekli görüşmeleri sağlar, gerekli evrak ve doküman takiplerini firma adına gerçekleştirir

İLETİŞİM

Antalya Dmo Danışmanlığı

Antalya Dmo Danışmanlığı
  • 22 Mayıs 2023, 11:26

Antalya Dmo Danışmanlığı

DMO danışmanlık hizmeti veren bir firma olarak Antalya ve diğer illerde faaliyet gösteren firmalar için DMO tedarikçi başvuru ve onay sürecinin her adımını takip ediyor.

Devlet Malzeme Ofisi Kurumunuza ait katalogda ürün listeleme başvurusu için gerekli belgelerin;

  • Hazırlanması,
  • Dosya hazırlama,
  • Dosya takibi yoluyla yetkililerle gerekli görüşmelerin yapılması alanında hizmet veriyor ve Antalya dmo danışmanlığı Antalya bölgesinde hizmet veriyor.

Sağlayan üretici firmalar adına takip işlemlerini belgelendirerek gerekli dokümantasyonu oluşturuyor. DMO danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak Antalya ve tüm illerdeki firmaların özel sektörde faaliyet gösteren imalatçıların dmo tedarikçi danışmanlığı ile DMO'ya malzeme ve ürün tedarik eden firmalar olarak DMO listesinde yer almalarını sağlamaları gerekiyor. Bu kapsamda da dmo katalog danışmanlığı ile tüm prosedürler hakkında danışmanlık hizmeti veriyor.

Antalya Dmo ve Satış Portalı Kayıt Danışmanlığı

Başvuru kayıt aşamasında ihtiyaç duyulabilecek profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Antalya ve diğer tüm illerde faaliyet gösteren üreticiler, ürettikleri malzemeleri doğrudan DMO Katalog uygulamasından, reklam maliyeti olmadan, kamu kurum ve kuruluşlarına, bir kısmı da özel şahıslara satabiliyor.

Devlet Malzeme Ofisi Tedarikçisi

Bir imalat firmasının Devlet Tedarik Kurumu tedarikçisi olmasının birçok avantajı vardır.

Bu avantajlar arasında ihalelere katılmak yerine;

  • Doğrudan katalogdaki ürünleri sipariş edebilme,
  • Firmanın Türkiye’deki görünürlüğünün artması,
  • Katalogdaki ürünlerle başka firmaların ürünlerini satın alma, fırsat, kamu kurumu memnuniyeti ve potansiyeli sayılabilir.
  • Reklam ve tanıtıma ihtiyaç duymadan resmi kurumlar aracılığı ile ürün satışı yapmakta önemlidir.

Antalya'da Dmo Tedarikçi ve Satış Tescili İçin Tavsiyeler

Ürünlerinizi satmak için fiziksel bir ortam aramadan, her zaman var olan büyük bir satın alma ağının parçası olmak için, ürünlerinizin DMO kataloğunda yer alması çok önemlidir.

Bu, DMO'nuzda belirli zamanlarda alım yaptığınız yüksek değerli satış işlemlerine sahip olmanızı sağlar. Kuruluş amacı yurt içindeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının maddi ihtiyaçlarını doğrudan karşılamak olan Devlet Malzeme Kurumu'nu oluşturan firmalara daha güncel hizmetlerden ulaşabilmeleri için şirketimiz tarafından uygun şartlar sağlıyor.

Antalya Dmo ve Kosgeb

81 eyalette küçük işletme işleten şirketler KOSGEB veri tabanına kayıtlıdır. Kamu kurum ve kuruluşlarının satın alımlarında yerli küçük imalatçı firmaların payını artırmak, özellikle kamu kurum ve kuruluşlarının satın almalarına olanak sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Ulusal Tedarik Ajansına dahil olan bu malzemelerin tedarik sürecine dahil olun. Katalog başvurusu için DM Danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz. Katalog uygulamaları, malzeme üreten mikro ve küçük işletmelerin ürünleri için rekabet etmelerini sağlar.

Antalya Dmo ve Tedarikçi Firma Danışmanlığı

DMO danışmanlık hizmeti veren bir firma olarak Antalya ve diğer illerde faaliyet gösteren firmalar için DMO tedarikçi başvuru ve onay sürecinin her adımını takip etmekteyiz. Ekibimizden alacağınız profesyonel danışmanlık hizmetleri ile çeşitli ürünler için devlet tedarik kurumları tarafından güncellenen katalog uygulamalarında tescil başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu, üretici ve tedarikçilerin, ürünleri karşılaştırarak hangi kurumların alabileceğine göre listelenen ürünlere göre hazırlanmalarını sağlar. DMO Kataloğu, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaç duydukları ürünleri ihale sürecine katılmadan kayıtlı tedarikçilerden temin etmelerini sağlar.Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM