Telefon
WhatsApp
Mail

Tedarikçi ve üretici firmaların DMO kataloğuna ürün başvurusunda istenilen evrakları ve dosya hazırlama ve takip işlemlerini yaparak DMO ile gerekli görüşmeleri sağlar, gerekli evrak ve doküman takiplerini firma adına gerçekleştirir

İLETİŞİM

Bayburt Dmo Danışmanlığı

Bayburt Dmo Danışmanlığı
  • 26 Mayıs 2023, 10:13

Bayburt Dmo Danışmanlığı

Ürettiğiniz ürünlerin satışını artırmayı hedefleyen bir işletme olarak birçok yönden servis sağlayıcıların bir parçası olmalısınız. Bu alanda hizmet veren Bayburt dmo danışmanlığı ve diğer tüm bölgelerde aktif olan firmalar için DMO sağlayıcılarının onay ve başvuru süreçlerini bütün aşamalarda kontrol etmekteyiz.

DMO danışmanlığı konusunda uzmanlaşan DM Danışmanlık olarak, Bayburt ve başka bölgedeki firmalara, imalatçıların özel sektördeki atölye ve fabrikalarının Kamu İhale Kurumu'na ve ürünlerine tedarikçi olmaları için bütün aşamada danışmanlık yardımı sağlamaktayız.

Tedarikçi Firma Danışmanlık Hizmeti İçin Bayburt DMO Başvurusu

Üretim şirketi, dmo tedarikçi danışmanlığı olarak pek çok avantajı sayabilir. DMO listeli ürünler teklif vermeden doğrudan sipariş ediliyor, Türkiye'de iş bilinirliği endeksi artıyor, resmi kurumlar memnun kaldığı takdirde hem liste dışı hem de listeye alınmış ürünleri sipariş edebiliyor ve resmi kurumlarda reklam ve tanıtım yapılmadan ürünler satılabiliyor. bazı avantajları vardır.

Üreticilerin ve ürün türlerinin liste sistemiyle belirlenmesine olanak sağlayan devlet ihale kurumu, resmi fabrika alımlarında minimum firmaların ölçüsünü artırmayı hedefliyor. DMO listesi, resmi kurumların lüzumlu malzemeleri üye tedarikçilerden teklif vermeden satın almasına olanak tanır.

Bayburt DMO Kayıt Sürecine İlişkin Danışmanlık

Ülkenin küçük imalat işletmelerinin ülke ürün edinimindeki payını artırmak ve özellikle kamu kurum ve kuruluşlarının katılımını sağlamak amacıyla oluşturulan ilde faaliyet gösteren 81 küçük ve orta ölçekli işletmenin KOSGEB işletme veri tabanına kayıtlıdır. Küçük imalat yapan işletmelerin ürettikleri ürünleri talep edebilecekleri katalog uygulamasına ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayburt DMO Tedarikçi Kayıt Danışmanlık Hizmetleri

Profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için kayıt aşamasında Bayburt ve diğer tüm bölgelerde üretim yapan üretici ve tedarikçilerin ürünlerini resmi kurum ve kuruluşlara, bazı durumlarda da dışarıdan kişilere satabilecekleri, sadece Türkiye'de yayınlayabilecekleri bir başvuruya ihtiyacınız var.

Dmo katalog danışmanlığı reklam maliyeti olmayan katalog, bizimle iletişime geçin. Tek amacı ülkedeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının malzeme ihtiyaçlarının ideal koşullarda doğrudan karşılanmasını sağlamak olan DMO'nun kamuya açık modern tedarik yöntemlerini uygulayan tedarikçilerinden biri olmamızı danışman olarak bizden isteyebilirsiniz.

Sektör ve kuruluşlara ihalesiz alım yapma imkanı sağlamaktadır. Ürünlerinizi satmak için satış ortamını keşfetmenize lüzum kalmadan geniş ve daimi bir satış ağına erişebilmeniz için ürünlerinizin servis acentesi kataloglarında bulunması önemlidir. Yani belirli zamanlarda alım yapan bir servis acentesinde ciddi bir satış yapabilirsiniz.Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM