KOSGEB ve KOBİ Hibe ve Destekleri

KOSGEB ve KOBİ Hibe ve Destekleri

 

Bilginer Bilgilendirme Ailesi olarak projelerinizi maddi bir kaygı taşımadan çözümleyebilmeniz için çalışıyoruz. KOSGEB ve KOBİ hibe ve desteklerini markanıza uyumlu bir şekilde planlayıp size sunuyor, tüm proje sürecinden A’dan Z’ye sorumlu olarak sizlere gerekli bütün teknik ve kurumsal destek sağlıyoruz. Uzman kadromuzla profesyonel destek almak isteyen tüm şahıs, kurum ve kuruluşlara destek olmaktayız.

KOSGEB planlarının iyi bir çerçevede oluşturulması gerekir. KOSGEB prosedürlerine uyumlu proje ve raporların hazırlanması ayrı bir önem taşımaktadır. Danışanlar, danışmanlık şirketlerine güvenmek zorunda kalarak belgeleriyle teslim oluyorlar. Fakat bizim çalıştığımız danışanlarımızın bilinçli olması, A’dan Z’ye tüm süreci onlarla birlikte sürdürmemiz markamızın da ne kadar güven duyulan bir danışmanlık firması olduğunu anlatmaya yetiyor.

 

KOSGEB ve KOBİ hibe ve destekleri daima resmi KOSGEB sayfasında yayınlanmaktadır. Fakat siz markanızın yönetim süreci ile haşır neşir olduğunuzdan dolayı bazı duyuruları ve haberleri kaçırıyor olabilirsiniz. Biz bu sürecin gizli kahramanları olarak yanınızda olmak için varız. KOSGEB’in açmış olduğu tüm destek programlarından ilk benim haberim olmalı diye düşünüyorsanız birlikte çok güçlü yarınlara ilerleyebiliriz. Siz markanızın yönetim sürecindeyken biz de markanızı daha ileriye nasıl taşıyabiliriz, maddi destekleri nasıl sağlarız konusunun derdine düşelim. Planlayalım, çözümlendirelim, size sonuç odaklı bir programla geri dönüş yapalım.

KOSGEB ve KOBİ hibe ve destekleri, yatırımcıların, girişimcilerin, KOBİ’lerin, STK’ların bireysel ve kurumsal markaların hayata geçirmek istediği proje çalışmalarını rahatlıkla yürütülebilmesi için var olmaktadır. KOSGEB tarafından açılan her destekte anında haber almak ve tüm bu proje sürecini birlikte güçlü bir şekilde yürütmek için lütfen bize ulaşın. Geleceğin müthiş fikirleri, üretimleri bu destekler sayesinde olacak. Ve sizin ileriyi gören, üreten beyin fırtınasını eksik etmediğiniz fikirlerinizle. Bu nedenle Bilginer Bilgilendirme, doğru adımları birlikte atan danışanlarıyla vizyonunu da geliştirerek büyük bir aile olma yolunda ilerliyor.

 

KOSGEB ve KOBİ Hibe ve Destekleri

Mevzuat çizgisi doğrultusunda tüm danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerimizi danışanlarımızın memnuniyetini sağlama hedefinde gerçekleştirmekteyiz. KOSGEB desteklerinin tümünde her bir prosedürü danışanlarımıza detaylı bir şekilde aktarıp süreç boyu danışanlarımızın yanında oluyoruz. Markanızın bir büyüme hedef, gelecekte güzel işler yapma fikirleri varsa mutlaka bize ulaşın ki KOSGEB ve KOBİ hibe ve destekler ile ilgili çalışmalarımızı planlı bir şekilde yürütelim. İş ilişkisi dışında tamamen iş ortağı mizacını kendine ilke edinen yapımızla çok güzel günleri, çok güzel destekleri birlikte aşacağız, inanıyoruz.

KOSGEB ve KOBİ hibe ve destekler ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru, görüş ve bilgilendirme için tarafımıza ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Unutmayın, destekler sayesinde gelecek kaygısı adına maddi sıkıntı yaşamayacağınız ve üretime geçeceğiniz günler çok yakında, Bilginer Bilgilendirme farkıyla…